Kocaali

Vuran Güven Tazeledi

Vuran Güven Tazeledi

Deva Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı’nın 2. Olağan Kongresi geçtiğimiz Cuma günü ilçe hizmet binasında gerçekleştirildi. Tek liste ile gerçekleşen seçimlerde mevcut Başkan Zühal Vuran Güven tazeledi.

Yeni liste

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kocaali İlçe Teşkilatı’nın 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı geçtiğimiz Cuma günü ilçe hizmet binasında gerçekleştirildi. Toplantıya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Orhan Sinan Dural, Levent Yaman, Yekta Cem Sunman, Deva Partisi Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş, Ferizli İlçe Başkanı Yakup Kotaman, CHP Kocaali İlçe Başkanı Mithat Sarı, Saadet Partisi Kocaali İlçe Başkanı Azem Emanet, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililer katıldı. Yönetim seçimlerinde Zühal Vuran başkanlığındaki 10 kişilik ana kademe, 5 kişilik yedek kademe ve 40 kişilik il delegeleri listesi göreve getirildi.

Tek liste

İlçe Başkanı Zühal Emniyet Vuran’ın açılış konuşmasının ardından siyasi konuşmalar yapıldı. Kongrede gerçekleşen yönetim seçimleri ise tek liste ile yapıldı. Delegelerin tamamının oyunu alan Başkan Vuran ve listesi göreve getirildi. Kurucu başkan olarak göreve başlayan ve birinci kongreyi de tek liste ile tamamlayan başkan Zühal Vuran ikinci kongrede de güven tazeledi. Vuran’ın yönetim kurulu asil üyeleri Nuran Açıkgöz, Halil İbrahim Atılgan, Gürkan Balcı, Mevlüde Aşçı, Ufuk Tank, Rahim Büyükkaya, Asım Çobanoğlu,, Erdoğan Abuhan, Emrah Kabaoğlu, Serap Büyükkaya, yönetim kurulu yedek üyeleri Muhsin Alemdar, Mustafa Cıvak, İmran Akgül, Yasemin Karaman ve Canan Ekşioğlu şeklinde oluştu.