Vakalar artışa geçti

 

Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, Karasu Kaymakamlığı web sitesinden ve Twitter hesabından bir duyuru yayımladı. Helvacı, “Artan vaka sayıları nedeniyle ilçemizde tedbir ve denetimler arttırılacaktır” dedi.

 

EV ZİYARETLERİ YAPILMAMALI

Karasu Kaymakamlığı web sitesinden ve Twitter hesabından bir duyuru yayımlayan Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, tedbir ve denetimlerin arttırılacağını belirtti. Helvacı, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kovid-19 salgını mutasyona uğrayarak gün geçtikçe artmakta olup, bu nedenle de devletimiz tedbirleri biraz daha arttırmıştır. İlçemizde de tedbir ve denetimler artırılacaktır. Salgının yayılmasının en büyük nedeni olan kapalı alan buluşmalarını özellikle de ev ziyaretlerini lütfen yapmayalım” paylaşımında bulundu.

UYUM VE DUYARLILIK

Başta yakınlarımız olmak üzere kurallara uymayanları uyaralım” diyerek paylaşımına devam eden Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, “Açık ve büyük ihlallerde yetkili kurumları bilgilendirelim” dedi. Helvacı, “Bu tedbir ve kısıtlamaların kısa süre içerisinde kaldırılmasının en önemli koşulu sizin göstereceğiniz uyum ve duyarlılıktır. Bu kapsamda, başta maske, mesafe, hijyen ve karantina tedbirlerine uyalım, sağlık ve kolluk ekiplerine yardımcı olalım” ifadeleriyle duyurusunu sonlandırdı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.