Gündem

Unutulmaz ziyafet

Unutulmaz ziyafet

Karasu Belediyesi Ocak Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Ezgilerin usta ismi, özgün bestelerin mimarı ve yorumcusu Aykut Kuşkaya, Karasu Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Karasu’da sahne aldı.

Sevenleriyle buluştu

Karasu Belediyesi tarafından düzenlenen Ocak Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Ezgilerin usta ismi, özgün bestelerin mimarı ve yorumcusu Aykut Kuşkaya, Karasu Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Karasu’da sahne aldı. Yıllarını müziğe vermiş duayen sanatçı Aykut Kuşkaya, Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde sevenleriyle buluşarak yıllardır eskimeyen özel eserleri ve yeni çalışmalarını harmanladığı repertuarıyla müzikseverlere unutulmaz bir konser icrasında bulundu.

Özel bir sanatçımız

Konsere katılan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Bizler Karasu Belediyesi olarak ilçemizde seçkin ve kaliteli sanatçıların vatandaşlarımızla buluşmalarını bir misyon kabul ediyoruz. Kültüre, sanata ve ilme dair ülkemizde önemli işlere imza atmış, değer gören eserler ortaya koymuş kıymetli isimleri ilçemize davet ederek bu vesileyle Karasu’muzda estetik, entelektüel ve sanatsal bir ortam oluşmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Aykut Kuşkaya, uzun yıllardır kaliteli çizgisinden taviz vermeden önemli eserleri literatüre kazandırmış özel bir sanatçımız” diye konuştu.

Çiçek takdim etti

Açıklamasına devam eden Başkan Sarı, “Doksanlı yılların başından günümüze dek farklı kuşaklara aynı aşk ve özveriyle en güzel ezgileri duyuran saygıdeğer sanatçıyı Karasulu hemşerilerimizle ilk kez buluşturuyor olmak da ne mutlu ki bize nasip oldu. Birbirinden anlamlı güfteler ve bir o kadar güzel bestelerle tadına doyulmaz bir konsere şahitlik ettik. Aykut Kuşkaya’ya ve kıymetli arkadaşlarına başarılı performansları için teşekkür ediyor, bizlerle beraber bu muhteşem konseri dinlemeye gelen tüm hemşerilerime de şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. Konser bitiminde Belediye Başkanı İshak Sarı, Aykut Kuşkaya’ya çiçek takdim etti.

Sarı, “Kaliteli sanatçıların vatandaşlarımızla buluşmalarını bir misyon kabul ediyoruz” dedi.
Başkan Sarı, “Güzel bestelerle tadına doyulmaz bir konsere şahitlik ettik” diye konuştu.
Konser bitiminde Belediye Başkanı İshak Sarı, Aykut Kuşkaya’ya çiçek takdim etti.