Karasu

Unutulmaz bir tatil

Unutulmaz bir tatil

Şentürk Organizasyon ve Organizatör Naciye Demirel tarafından Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi’nde Karlar Ülkesi Yıldız Taşı Kolyesi Gösterisi çocuklarla buluştu. Gösteride eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar unutulmaz bir tatil keyfi yaşadı.

Eğlenceli anlar yaşandı

Şentürk Organizasyon ve Organizatör Naciye Demirel tarafından düzenlenen etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Çarşamba günü Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi’nde Karlar Ülkesi Yıldız Taşı Kolyesi Gösterisi’ni çocuklarla buluşturan Organizatör Naciye Demirel, miniklerin eğlenceli anlar yaşaması ve unutulmaz bir tatil geçirmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Mutlu sonla bitti

Gösteri ile ilgili açıklamada bulunan Organizatör Naciye Demirel, “Karlar ülkesine artık bahar gelmiştir ve herkes çok mutludur. Dedesinden Elsa’ya kalan yıldız taşı kolyesi, bütün ormanı, doğayı korur ve güzelleştirir. Gösteri ise mutlu sonla biter. Elsa, Anna ve Olaf kolyeyi kötü cadıdan koruyabilirler” dedi. Bu eğlenceli oyunu izleyicilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Demirel, “Katılan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gösteri ise mutlu sonla biter.