Karasu

Türk Bayrakları asıldı

Türk Bayrakları asıldı

Karasu Devlet Hastanesi’nde Cumhuriyetin 100. Yılı coşku ile kutlandı. Hastane’nin her yerine Türk Bayrakları asıldı. Düzenlenen etkinlikte hastane yönetimi hasta ve hasta yakınlarıyla fotoğraf çekildi.

Fotoğraf çekildi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Karasu Devlet Hastanesi’nde etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuzhan Bodur, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız, İdari ve Mali İşler Müdürü Hasan Yılmaz ile birlikte Karasu Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Abdullah Filizfidanoğlu, hasta ve hasta yakınlarıyla Cumhuriyet’in 100. Yılına özel anı fotoğrafı çekildi.

Mutluluğunu yaşıyoruz

Açıklamada bulunan Başhekim Oğuzhan Bodur, “100 yıl önce istikbalimiz için verilen büyük mücadele sonucu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından ilan edilen Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamanın büyük mutluluğu ve gururu içindeyiz. Nice 100 yıllara diyerek, bu büyük gururu bizlere yaşatan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanı uğruna can veren tüm şehitlerimizi de bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz” şeklinde konuştu.

Hasta ve hasta yakınlarıyla Cumhuriyet’in 100. Yılına özel anı fotoğrafı çekildi.
Karasu Devlet Hastanesi’nde Cumhuriyetin 100. Yılı coşkun ile kutlandı.