Karasu

Tercih orkideden yana

Tercih orkideden yana

14 Şubat Sevgililer Gününe hazırlıklarının haftalar önce başladığını ve çiçeklere rağbet olduğunu belirten Şentürk Çiçekçilik İşletmecisi Zeynep Şentürk, “Canlı ve yapay çiçekler her zaman klasikler arasında yer alıyor. Bu sene en çok tercih edilen türler ise orkideler oldu” dedi.

Çiçeklere rağbet var

Şentürk Çiçekçilik İşletmecisi Zeynep Şentürk, “14 Şubat Sevgililer Gününe hazırlıkları haftalar önceden başladı. Bu sene tercih canlı ve yapay çiçeklerden yana. Çiçeklerin yanı sıra oyuncak ayılara da rağbet fazla” dedi. Sevgililer günü öncesinde pek çok kişi hediye seçmekte zorlandığını ve her zevke uygun hediyelik eşyayı Karasuluların beğenisine sunduklarını söyleyen Şentürk, “Bütçe ve beklentilere göre Orkide en çok tercih edilen çiçekler arasında. Gül de yine sevgililerin vazgeçemediği çiçekler arasında önde geliyor” ifadelerini kullandı.

Buketler tercih ediliyor

Çiçeklerin haricinde alınacak hediyeler hakkında bilgi veren İşletmeci Şentürk, “Kalpli yastıklar ve oyuncak ayılar çok tercih ediliyor. Talebe göre sempatik boydan battal boya kadar her türlü ayı çeşidi ilgi görüyor. Hediye alanlar özellikle sevgilisinin sevdiği renkleri tercih ediyor. Elbette farklı zevklere yönelik onlarca çeşit hediyelik de raflarımızdaki yerini almış durumda. Romantik notlar, ışıklı buketler ve uçan kalpli balonlar da tercih listelerinde ön sıralarda yer alıyor” şeklinde konuştu.

Şentürk, “Canlı ve yapay çiçekler her zaman klasikler arasında yer alıyor” dedi.
Gül, sevgililerin vazgeçemediği çiçekler arasında önde geliyor.
Işıklı buketler ve uçan kalpli balonlar da tercih listelerinde ön sıralarda yer alıyor
Şentürk, “Kalpli yastıklar ve oyuncak ayılar çok tercih ediliyor” dedi.