Karasu

Tebdili kıyafetle denetime çıktı

Tebdili kıyafetle denetime çıktı

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, saha denetimlerine başladı. Zabıta üniformasıyla denetime çıkan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, zabıta ekiplerinin denetimlerine destek oldu.

Çalışmalar devam ediyor

Tatilcilerin gözde mekanı Karasu’da yaz sezonunun açılmasının ardından yoğunluk kaynaklı aksaklık olmaması ve sorun yaşanmaması için Karasu Belediyesi’nin zabıta ekipleri ilçenin birçok noktasında çalışmalarını aralıksız bir şekilde yürütüyor. Sahadaki çalışmaları bizzat kontrol ederek herhangi bir problem yaşanmaması için devam eden süreçte aktif bir rol alan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş zabıta üniforması giyerek Karasu’nun birçok noktasında denetime çıktı.

Sahil boyu kontrol edildi

Denetim sonrası açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Karasu oldukça geniş bir sahile sahip ve bu geniş alanda hizmet veren beach işletmelerimiz ve güzel kumsalımızın tadını çıkamaya gelen çok sayıda misafirimiz var. Konuklarımızın huzurlu ve güvenli bir tatil yapabilmeleri için Başkan Yardımcımız İsmail Karakaş ile beraber sahil boyu denetimler gerçekleştirdik. Yeni Mahalle’den, Doğu Karadeniz Caddesi’ne kadar kontroller yaparak vatandaşlarımızı rahatsız eden bir durum olup olmadığını inceledik” dedi.

Herhangi bir sorun yok

Konuşmasına devam eden Başkan Sarı, “Herhangi bir sorun olmadığını, saha çalışmalarının yolunda gittiğini hemşerilerimiz ve misafirlerimizin huzurlu bir ortamda sahilin güzelliklerinden faydalandığını gördük. Denizimiz sakin ve güzel. Yoğun bir talep ve ciddi bir kalabalık var. İnşallah bu sezonun herkes tarafından en güzel şekilde yaşanmasını mutlu ve huzurlu bir 2023 yazı geçirilmesini temenni ediyor, misafirlerimize ve hemşerilerimize huzurlu bir tatil diliyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Başkan İshak Sarı çalışmaların devam ettiği noktaları da kontrol etmeyi ihmal etmedi.
Başkan Sarı Başkan Yardımcısı Karakaş’la birlikte sahil boyu denetim yaptı.