Karasu

SP’den basın açıklaması

SP’den basın açıklaması

Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Murat Ali Aksoy, dünya, ülke ve ilçe gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınlanan basın toplantılarının düzenli olarak yapılması planlanıyor.

Gündemi değerlendirdi

Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Aksoy, 20 dakikalık basın açıklamasında dünya, ülke ve ilçe gündemine ilişkin konuları gündeme getirdi. Konuşmasına Filistin’de yaşanan insanlık suçuna değinerek başlayan Aksoy, Çin’in Doğ Türkistan bölgesinde yaşanan katliama da sessiz kalınmaması gerektiğini ifade etti. Sakaryaspor’un Süper Lig yolunda elde ettiği başarıya da değinen Başkan Aksoy, yerel gündeme ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

Doğalgaz ve köpekler

Kuyumculu Mahallesi’ndeki doğalgaz çalışmaları karşılığında vatandaşlardan istenen 15 bin liralık bedeli yüksek bulduklarını ifade eden Aksoy, bu bedelin revize edilmesi gerektiğini söyledi. Üçoluk Mahallesi’nde başıboş sokak hayvanlarının insanları ve hayvanları tehdit ettiğini söyleyen Aksoy, Darıçayırı’ndaki derenin de bir an önce ıslah edilmesi gerektiğini söyledi. Kırsal mahallelerdeki yol sorunlarının da büyük önem arz ettiğini ifade eden Aksoy’un bundan sonra her pazartesi basın açıklaması yapması planlanıyor.