Gündem

Şevval ve Burak “Evet” dedi.

Pazar günü düzenlenen düğün cemiyeti ile Burak Yavuzyiğit ve Şevval Yetim, hayatlarını birleştirdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın nikah akdini gerçekleştirdiği düğün cemiyetinde Burak ve Şevval birbirlerine “Evet” diyerek imzalarını attı.
Mavili – Selahattin Yavuzyiğit’in oğlu, Karasu Belediyesi Ak Partili Meclis Üyesi Eczacı İsmet Yavuzyiğit’in kardeşi Burak, Yeliz – Reşit Yetim’in kızı Şevval ile dünya evine girdi. Çiftin nikah akdini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar gerçekleştirdi.
Çiftin nikah şahitliğini Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, Karasu Belediyesi eski Başkanı Ahmet Genç, Ak Parti Karasu İlçe eski Başkanı Hasan Yavuzyiğit yaptı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ve protokol üyeleri, genç çifte mutluluk dileyerek evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti. Çiçeği burnunda çifti, Yavuzyiğit ve Yetim ailelerinin yanı sıra, Kocaali Belediye Başkanı Turan Yüzücü, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve çok sayıda davetli de yalnız bırakmadı. Biz de Sakarya Kuzey Gazetesi olarak Burak ve Şevval çiftini çıktıkları bu yolda tebrik ediyor ömür boyu mutluluklar diliyoruz.