Karasu

Şevkimiz daha da arttı

 

Karasu Esnaf Odası Başkan Adayı Hüseyin Can, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Can, “Adaylığımızı açıklamamızın üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen gördüğümüz teveccüh bizim şevkimizi daha da artırdı” dedi.

 

LİSTEMİZ TAMAMLANMAK ÜZERE

Kısa bir süre önce Karasu Esnaf Odası Başkanlığı adaylığını açıklayan ve ardından saha çalışmalarına başlayan Hüseyin Can, esnaflardan gördüğü teveccühün şevklerini daha da artırdığını belirtti. Can, “Bize söylediğiniz her eleştiriyi ve öneriyi alıp başımızın üstüne koyuyoruz. Taleplerinizi değerlendiriyoruz ve eksik gördüğünüz yerleri not alıyoruz. Yönetim Kurulu Üyelerimiz de tamamlanma aşamasına geldi. Kimseyi ötekileştirmeden yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DİLİMİZİ BOZMAYACAĞIZ

Baştan bu yana söylediğimiz sözün arkasındayız” diyen Can, “Diğer iki adaya da saygımızı sonuna kadar koruyacağız. Dilimizi bozmayacağız. Sadece kendimizi anlatacağız. Çünkü biz seçim sonrasında da birbirimizin yüzüne bakacağız. Biz seçimi kazandığımızda İlyas Balcı’nın da Cihan Emre’nin de başkanı olacağız. Tüm diğer esnafımızın olduğu gibi onlarında haklarını koruyacağız. Sonuç ne olursa olsun kazananın Karasu esnafı olması için elimizden geleni yapacağız” diye belirtti.