EkonomiKarasuKocaali

Seferler ve fiyatlarda değişiklik

 

Karasu – Kocaali Birlik Başkanı Başaran Yavuzyiğit, Adapazarı, Karasu ve Kocaali arasında çalışan minibüsler sefer saatlerinin değiştiğini açıkladı. Yaz sezonunun bitmesinden ötürü bu düzenlemeye gidildiğini belirten Yavuzyiğit, fiyat tarifesinde de değişiklik yapıldığının bilgisini verdi.

 

SAATLERDE YENİ DÜZENLEME

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından alınan karar neticesinde, minibüs seferlerinde değişiklik yapıldı. Karasu – Kocaali Birlik Başkanı Başaran Yavuzyiğit, yeni sefer saatleri hakkında bilgi verdi. Yavuzyiğit, “Yaz sezonunun bitmesi ve kış sezonuna geçiş dönemi olmasından ötürü değişen sefer saatleri, Karasu- Adapazarı arası 06.00-22.00, Kocaali – Adapazarı arası 06.00- 21.30 ve Adapazarı’ndan son dönüş saati 23.00 şeklinde düzenlendi” dedi.

YÜZDE 15’LİK ZAM

Hafta sonları hariç sabah sefer başlangıç saatinin 06.00 olduğunu belirten Başkan Yavuzyiğit, bu saatten itibaren dolmuşların 15 dakikada bir sefer yaptıklarını da açıklamalarına ekledi. Dolmuş fiyat tarifesinde yapılan değişiklik hakkında da açıklama yapan Karasu – Kocaali Birlik Başkanı Başaran Yavuzyiğit, “Fiyatlarda yüzde 15’lik bir zam uygulaması yapıldı. Belirlenen fiyatlar ise her durağa göre değişiklik göstermektedir” şeklinde konuştu. Tuğçe Erdem