Karasu

Sarı, esnafı dinledi

Sarı, esnafı dinledi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu esnafı ile buluşmalarına devam ediyor. Esnafa bulunduğu ziyaretlerde projelerini anlatan Başkan Sarı, esnafın sorularını da cevaplamayı ihmal etmiyor. Hoşsohbette bulunduğu esnafın önerilerini de dikkatle dinliyor.

Kapılarımız her zaman açık

Karasu esnafı ile buluşmalarına devam eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, vatandaşın ve esnafın sorunlarını ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Vatandaşlara ve esnafa kapılarının her zaman açık olduğunu belirten Başkan Sarı, makamında da birçok vatandaşı ağırlıyor. Merak edilen soruları da yanıtlayan Başkan İshak Sarı, “Esnafımızla hoşsohbet içerisindeyiz” dedi.

Hizmette olmaktan mutluyuz

Karasu Belediye Başkanı Başkan İshak Sarı, “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını ve isteklerin dinledik. Karasu genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetinde olmaktan onur duyduğumuz ilçemizin güler yüzlü ve konuksever esnafıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bize göstermiş oldukları teveccühten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Sarı, “Esnafımızla hoş sohbet içerisindeyiz”