Siyaset

Sarı: Daha ileriye taşıyacağız

Sarı: Daha ileriye taşıyacağız

Karasu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, Karasu’da gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor. Her gün ayrı bir mahalleye ziyarette bulunan Sarı, “Halkımızdan aldığımız güç ile ilçemizi gerçek belediyecilik anlayışıyla daha da ileriye taşıyacağız” dedi. Ayrıca Aday Sarı, ziyaretlerinde vatandaşlarla da hasbihal etmeyi ihmal etmiyor.

İstek ve talepleri dinledik

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, Karasu’da gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor. Aday Sarı, Kuyumcullu Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Karasu esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerinde Aday Sarı’ya Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, MHP Karasu İlçe Hamza Uğur eşlik etti. Sarı, “Kuyumcullu Mahallemizde kahvehane ziyareti yaparak hemşerilerimizle bir araya geldik. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinleyerek yapılabilecek çalışmalar üzerine değerlendirmeler de bulunduk. Projelerimizden bahsettik” şeklinde konuştu.

Birbirimizi anlıyoruz

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, “Halkımızdan aldığımız güç ile ilçemizi gerçek belediyecilik anlayışıyla daha da ileriye taşıyacağız. Misafirperverliklerinden dolayı tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Kuyumcullu Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Karasu esnafına ziyarette bulunan Aday Sarı, “Esnaflarımıza mutlu ve huzurlu günler diledik. Bazen bir çay molasında, bazen selamlaştığımız o kısa ama güzel anlarda göz göze, gönül gönüle hasbihal ettik. Biz birbirimizi anlıyor ve çok seviyoruz. Çünkü bu ilçenin hayrını ve geleceğini düşünüyor, düşlüyoruz” ifadelerini kullandı.

Gençlerle buluştu

Gündüz köylere ve esnafa gerçekleştirdiği ziyaretin ardından akşam vakti Doğu Karadeniz Caddesi’nde gençlerle bir araya gelen Sarı, “Pazar akşamını arkadaşlarıyla ve aileleriyle sahilimizin güzel atmosferinde geçiren değerli hemşerilerimize hayırlı akşamlar diledik. Sözü olanı dinledik ve tatlı sohbetlerden çokça nasiplendik. Karasu’yu yeni dönemde de vatandaşlarımızın düşünce ve tavsiyelerini daima önemseyerek çok daha iyi bir ilçeye dönüştürmek için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Aday Sarı, Kuyumcullu Mahallesi’ne ziyarette bulundu.
Karasu esnafını ziyaret etti.
Aday Sarı, gençlerle buluştu.