Gündem

Sağlık için hareket et

Sağlık için hareket et

Karasu İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri Şehit Ferhat Sözer İlkokulu üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri ile birlikte “Sağlık için hareket et” etkinliği düzenlendi. Etkinlikte çocuklara fiziksel aktivitenin önemiyle ilgili sunum yapıldı.

Etkinlikler yapıldı

Şehit Ferhat Sözer İlkokulu Konferans Salonu’nda Karasu İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri tarafından Şehit Ferhat Sözer İlkokulu üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine obezite, sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite konularıyla ilgili “Sağlık için hareket et” etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte öğrencilere fiziksel aktivitenin önemi ile ilgili sunum yapılarak okul bahçesinde etkinlikler yapıldı.

Verimli etkinlik oldu

Düzenlenen etkinlikte Şehit Ferhat Sözer İlkokulu Müdürü Ahmet Ova, “Öğrencilerimizin hem sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmeleri hem de fiziksel aktivite konusunda öğrencilerimiz arasında farkındalığın arttırılması açısından oldukça verimli bir etkinlik ve eğitim oldu. Etkinliği düzenleyen Karasu İlçe Sağlık Müdürü Yavuz Selim Özdin’e ve Sağlık Müdürlüğü personellerine teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.