Karasu

Personel ve hastalarla bayramlaştı

Personel ve hastalarla bayramlaştı

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Oğuzhan Bodur, hastane personeli ve hastalar ile bayramlaştı. Bodur’a Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ve İdari Ve Mali İşler Müdürü Hasan Yılmaz da eşlik etti.

Dileklerini iletti

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Oğuzhan Bodur, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ve İdari Ve Mali İşler Müdürü Hasan Yılmaz ile birlikte hastane personeli ve hastalarla bayramlaştı. Bayram dileklerini ileten Bodur, “Gönül dünyamızı zenginleştiren, dini ve milli hislerimizi hareketlendiren, toplumsal hayatı canlandıran, akrabalık bağlarını ve komşuluk ilişkilerini kuvvetlendiren Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

Yalnız bırakmadı

Bayramı görevi başında geçiren hastane personeliyle bayramlaşmayı unutmayan Başhekim Bodur, bayramı hastanede geçiren hastaları da yalnız bırakmadı. Bodur, “Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da halkımızın huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesi için nöbet tutan sağlık personellerimize kolaylıklar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta değerli sağlık çalışanı arkadaşlarım olmak üzere tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bodur, bayramda hastaları yalnız bırakmadı.