Siyaset

Paralı’ya Özdemir damgası

Paralı’ya Özdemir damgası

Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, Paralı’da da büyük coşku ile karşılandı. Paralı’da vatandaşların gösterdiği ilgiden memnun kalan Özdemir, “Ekibimizle birlikte hizmet etmek için gün sayıyoruz. 31 Mart’tan sonra her mahallemize güler yüzle, samimiyet ve tevazu ile adil hizmet sunacağız” dedi.

Coşkulu karşılama

Paralı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, büyük bir coşku ile karşılandı. Özdemir, kendisinin ve ekibinin gördüğü ilgiden memnun olduğunu ifade ederek, “Geride kalan dönem belediye ya hizmet etmedi ya da ettiği hizmeti güler yüzle etmediği için karşılık görmedi. Tüm kırsal mahallelerimiz olduğu gibi Paralı’mız da ihmal edilmiş yerler arasında yer alıyor. Bizim iktidarımızda imkanlar ve adalet ölçüsünde ihmal edilmiş mahalle kalmayacak” dedi.

Geliyoruz

Yeniden Refah Partisi’nin Karasu’da çok ciddi bir karşılık bulduğunu da sözlerine ekleyen Recep Özdemir, “Gittiğimiz her mahallede vatandaşlarımız bizi bağrına basıyor. Her siyasi görüşten vatandaşımız bizim ‘İttifakı halk yapar’ düşüncemize katkıda bulunuyor ve bizimle birlikte hareket ediyor. Her siyasi görüşten aldığımız destek neticesinde 31 Mart akşamı seçimi kazanacağımıza inancımız tam. Allah izin verir, seçmenimiz de teveccüh ederse 1 Nisan sabahından itibaren Karasu hak ettiği belediyecilik anlayışına kavuşacak” diye konuştu.

Özdemir, “Gittiğimiz her mahallede vatandaşlarımız bizi bağrına basıyor” dedi.
Özdemir, “31 Mart akşamı seçimi kazanacağımıza inancımız tam” diye konuştu.