EğitimKarasu

Özşen öğrencileri sınava hazır

Özşen öğrencileri sınava hazır

Özşen Özel Öğretim Kursu Kurum Müdürü Halil Acar, Haziranda gerçekleşecek olan YKS sınavına sayılı günler kala Özşen Özel Öğretim Kursu’nun motivasyon seminerleri ve rehberlik hizmetleriyle öğrencileri sınava hazır hale getirdiğini açıkladı.

Bilgi aktarımız sağlıyor

Haziranda gerçekleşecek olan YKS sınavına sayılı günler kala açıklamada bulunan Özşen Özel Öğretim Kursu Kurum Müdürü Halil Acar, “Biz Özşen Özel Öğretim Kursu olarak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) sayılı günler kala motivasyon seminerleri ve rehberlik hizmetleri ile öğrencilerimizi sınava hazır hale getiriyoruz. Ayrıca düzenlediğimiz seminerlerin ve rehberlik hizmetlerinin öğrencilerimizin yaşadığı psikolojik süreçte yardımcı olduğunu ve seminerlerimize gelen çeşitli yazarlarımızın da öğrencilerimizin bilgi ve birikimini artırdığını görüyoruz” şeklinde konuştu.

28 yıllık tecrübe

Öğrencileri gireceği sınava bilgi odaklı hazırlamanın yanında onların psikolojik açıdan daha iyi hissetmesine sebep olmak için elinden geleni yaptığını belirten Acar, “Sadece bilgiye dayalı değil psikolojik yönden de önemli olan bu dönemde Özşen Özel Öğretim Kursu olarak 28 yıllık tecrübemizle ve yetenekli kadromuzla öğrencilerimize bu deneyimizi aktarıyoruz. Seminerlerimize gelen Hız ve Renk Yayınları yazarlarımız Biltan Böyükocakoğlu’na ve Mikail Öztaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. YKS’ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Özşen Özel Öğretim Kursu motivasyon seminerleri ve rehberlik hizmetleriyle öğrencileri sınava hazırlıyor.

 

Acar, “YKS’ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.