Gündem

Özşen 28. dönemi tamamladı

Özşen 28. dönemi tamamladı

Özşen Özel Öğretim Kursu 28. dönem öğrencilerinin TYT sınavına girmesinin ardından Özşen Özel Öğretim Kurs Müdürü Halil Acar açıklamada bulundu. Acar, sınav sonuçlarının 20 Temmuz tarihinde açıklanacağını belirterek, Özşen olarak yıl içerisinde uygulanan yöntemlerden bahsetti.

Özşen’nin yöntemleri

TYT sınavına Özşen Özel Öğetim Kursu 28. dönem öğrencilerinin girmesinin ardından açıklamada bulunan Kurs Müdürü Halil Acar, “Özşen olarak 28. Dönem öğrencilerimiz sınava girdi ve sonuçlar 20 Temmuz tarihinde açıklanacak. Yıl içerisinde öğrencilerimizin doğru eğitim alması için, kapsamlı rehberlik, bireysel çalışma programları, veli-öğretmen-öğrenci işbirliği, birebir etütler, yeni nesil sorulara uygun anlatımlar, sıkı takip, ödevlendirme ve sık yapılan deneme sınavları gibi birçok yöntem uyguladık” şeklinde konuştu.

Öncelik hedefin belirlenmesi

Açıklamasına devam eden Acar, “Öğrencinin öncelikli olarak hedefinin belirlenmesi, buna uygun çalışma şeklinin seçilmesi ve ilerleyişinin takip edilip doğru analizlerle gereken müdahalelerin yapılmasıyla başaramayacak öğrenci yoktur. Öğrencinin başarabileceğine inanması gerekir. Başaracağına inanıp gereken teri döktüğünde doğru yardımla birlikte istediğini alacaktır. Bizde Özşen olarak uyguladığımız sınavların doğru analizi sayesinde bu yıl da öğrencilerimizden güzel sonuçlar bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Tercih dönemi hizmette

Tercih döneminde de Özşen Özel Öğretim Kursu olarak tüm bölge öğrencilerine hizmet verileceğini belirten Özşen Özel Öğretim Kurs Müdürü Halil Acar, “20 Temmuz’dan sonra başlayacak tercih döneminde kurumumuz tüm bölge öğrencilerine hizmet verecektir. Tercih robotlarımız ve uzman kadromuzla mesleklerin geleceği, öğrencinin potansiyeli ve puanlarıyla gidebileceği en iyi okullar değerlendirilerek doğru karar verilecektir. Bir doğru tercih tüm yanlışları silebilir” diye konuştu.

Yaz kursları başladı

Konuşmasına devam eden Kurs Müdürü Acar, “4 Temmuz’da başlayan yaz kursumuz 25 Ağustos’a kadar devam edecektir. 29. dönem için tüm sınavlara yönelik dönem derslerimiz başlayacaktır. Kayıtlarımız devem etmektedir. Unutulmamalıdır ki en akılcı yatırım çocuğa yapılan yatırımdır. Kıymetli velilerimizi ve öğrencileri kurumumuza ayrıntılı bilgi almak için bekliyoruz” diyerek konuşmasını tamamladı.