Gündem

Özen tüm gücüyle sahada

Özen tüm gücüyle sahada

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özen saha çalışmalarına devam ediyor. Aday adaylık sürecinde vatandaşla bire bir görüşmelere önem verdiğini söyleyen Aday Adayı Özen, aday belirlenene kadar tüm mahalleleri en az bir kez gezmeyi planladığını söyledi.

İlgi görüyoruz

Bir yandan bürokratik görüşmelerini sürdürürken diğer yandan da vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret ettiklerini söyleyen Kamil Özen, günde birden fazla mahalle gezdiklerini ve yüzlerce vatandaş ile dertleştiklerini söyledi. Vatandaşların ihtiyaçlarını birinci ağızdan dinlemenin önemli olduğunu söyleyen Özen, “Biz gönül belediyeciliğine talibiz. Bunun için de vatandaşa dokunmak şart. Biz de bunu gerçekleştiriyoruz. Vatandaşımız bizi gördüğünde evladını görmüş gibi seviniyor” dedi.

Dokunmak önemli

Siyasette insanların gönül teline dokunmak gerektiğini söyleyen Aday Adayı Özen, “Biz vatandaşlarımızın dertlerini dinlerken onların sorunlarına çözüm de arıyoruz. Bir mahallemize gittiğimizde ambulans giremeyen sokaklar olduğuna ilişkin şikayet aldık. Bunu doğrudan muhataplarına ilettik ve çözüm için söz aldık. Bu mahalleye beş yıldır gitmeyen ilgiyi göstermiş olduk. Bunun gibi nice örnekler sayabilirim. Vatandaşa dokunmadan hizmet olmaz” ifadelerini kullandı.

Aday olurum

Hafta sonu yapılan temayül yoklamasında da oy kullanan partililerin kendisine yakın olduğunu ifade eden Özen, “Benim amacım gönüllere girmek. Genel Merkez’in anketleri ve temayülü önemsediğini biliyorum. Anketlerde değerlendirileceğimi düşünüyorum. Temayülden de önemli ölçüde başarılı çıkacağımı biliyorum. Allah nasip eder, genel merkezimiz de değerlendirmesini bu şekilde yaparsa vatandaşlarımızın karşısına aday olarak çıkacağım” şeklinde konuştu