Siyaset

Özen istişareleri tamamladı

Özen istişareleri tamamladı

Ak Parti’den Karasu Belediye Başkan Aday Adaylığını ilk açıklayan isim olan Kamil Özen, Ankara’daki son turunu da tamamladı. Özen, başvuru sürecinin başlamasının hemen ardından dilekçesini vermeye hazırlanıyor.

Vekilleri gezdi

Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı olacağını açıkladıktan sonra saha çalışmalarına başlayan Kamil Özen, geçtiğimiz hafta Ankara’da milletvekilleri ile istişarede bulundu. Ak Parti Sakarya Milletvekilleri ile bir araya gelen Özen, Ankara’dan umutlu döndü. Sakarya Milletvekillerinin yanı sıra Ak Parti’nin önde gelen isimleri ile de bir araya gelen Kamil Özen, adaylık için moral depoladı. Kamil Özen’in aday adaylığı başvuru sürecinin başlamasının hemen ardından dilekçesini vermesi bekleniyor.

Sahada çalışıyor

Bir yandan Ak Parti’de adaylık için destek arayan Özen, diğer yandan da saha çalışmalarına devam ediyor. Sahada seçmen tarafından benimsendiğini ifade eden Kamil Özen, “Seçmen aday adayı olduğumuzu duyduğu günden beri bize desteğini esirgemiyor. Pek çok kişi bizimle birlikte sahaya çıkmak için gün sayıyor. Aday adaylık başvurumuzun ardından çok daha fazla sahada olacağız. Ak Parti’nin bir oy daha fazla alması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yük alacağız

Ak Parti’nin 2024 Seçimlerinden zaferle çıkmasının en büyük amacı olduğunu dile getiren Kamil Özen, “Biz Cumhurbaşkanımızın sırtından bir yere gelmek değil, Cumhurbaşkanımızın üstünden yük almak niyetindeyiz. Ak Parti’nin ‘Gönül belediyeciliği’ söyleminin tam manası ile karşılık bulması ve Ak Parti’nin gücünün artması için elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki süreç bizi haklı çıkaracak” ifadelerini kullandı.

Kamil Özen, Ankara’da vekillerle görüştü ve adaylık için destek istedi.