Siyaset

Özdemir’den oda ziyaretleri

Özdemir’den oda ziyaretleri

Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, Karasu’da bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretlerinde Karasu’nun her alanda kalkınması için çalışmaya hazır olduklarını belirten Aday Özdemir, “Karasu’nun refahı için yapabileceklerimizi konuşmak benim bir onurdur” dedi.

Çalışmaya hazırız

Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, Karasu’da bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret eden Özdemir, “Sizlere Yeniden Refah Partisi adına içtenlikle teşekkür ederim. Misafirperverliğinizden dolayı minnettarım. Sizlerle bir araya gelmek, Karasu’nun refahı için yapabileceklerimizi konuşmak benim için büyük bir onurdu. Birlikte daha güçlü adımlarla ilerleyerek, Karasu’nun her alanda kalkınması için çalışmaya hazırız. Birlikte geleceğe umutla bakmak için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı.

Daha güçlü adımlarla

Ardından Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık’a ziyarette bulunan Özdemir, “Karasu’nun tarımsal kalkınması için çalışmaya hazırız. Birlikte geleceğe umutla bakmak için sabırsızlanıyorum. Sizlere Yeniden Refah Partisi adına içtenlikle teşekkür ediyorum. Misafirperverliğinizden dolayı minnettarım. Sizlerle bir araya gelmek, Karasu’nun tarım ve ziraat alanlarındaki potansiyelini konuşmak benim için büyük bir onurdu. Birlikte daha güçlü adımlarla ilerleyerek, Karasu’nun tarımsal kalkınması için çalışmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Aday Özdemir, Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık’a ziyarette bulundu.
Özdemir, “Birlikte geleceğe umutla bakmak için sabırsızlanıyorum” dedi.
Aday Özdemir, “Karasu’nun tarımsal kalkınması için çalışmaya hazırız” dedi.