Siyaset

Özdemir: Potansiyeli arttıracağız

Özdemir: Potansiyeli arttıracağız

Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özdemir, İhsaniye Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette İhsaniye’nin potansiyelini daha da artırmak için kararlı bir şekilde çalışacaklarını belirtti.

Hayallerimizi paylaştık

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, “İhsaniye Mahallesi’nde sizlerle unutulmaz bir buluşma gerçekleştirdik. Mahallemizdeki değerli vatandaşlarımızla bir araya gelip, samimi sohbetlerde bulunma fırsatı yakaladık. İhsaniye’nin kalbinde, mahallemizin geleceğine dair hayallerimizi paylaştık” şeklinde konuştu.

Çalışmaya devam edeceğiz

Özdemir, “Sizin geri bildirimleriniz ve desteğinizle, İhsaniye’nin potansiyelini daha da artırmak için kararlı bir şekilde çalışıyoruz. İhsaniye Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz bu önemli buluşma, yalnızca başlangıç. İlerleyen günlerde, sizlerle daha sık bir araya gelip, projelerimizi daha detaylı bir şekilde tartışacağız. Hep birlikte, daha güzel bir Karasu için çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin ilgisi ve katılımı için teşekkür ederim” dedi.

Özdemir, “Projelerimizi daha detaylı bir şekilde tartışacağız” diye konuştu.
Özdemir, “İhsaniye’nin kalbinde, mahallemizin geleceğine dair hayallerimizi paylaştık” dedi.