Ekonomi

MÜSİAD destek vermeye devam edecek

MÜSİAD destek vermeye devam edecek

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu Karaman’da gerçekleşen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği 107. Genel İdare Kuruluna katıldı. Açıklamada bulunan Filizfidanoğlu “MÜSİAD ülkemizin ekonomik olarak büyümesine ve kalkınmasına destek vermeye devam edecek” dedi.

Katılım yoğun oldu

MÜSİAD’ın 107. Genel İdare Kurulu Programı, Türkiye’nin yaklaşık 75 ilinden 500’ün üzerinde MÜSİAD üyesiyle Karaman’da büyük bir katılımla gerçekleşti.  İş dünyasının ve ekonominin gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Genel İdare Kurulu, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, Karaman Valisi Engin Sarıibrahim’i makamında ziyaretiyle başladı. Sonrasında Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve Karaman Ticaret Odası Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ile bir araya gelen heyet Karaman’ın bölgedeki ekonomik ticari faaliyetleri hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Geleceği birlikte şekillendireceğiz

Türkiye’nin dört bir yanından Karaman’a gelen MÜSİAD üyeleri ile birlikte 3 gün süren 107. Genel İdare Kurulu Başkanlar Toplantısında konuşan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, “Hükümetimizin ortaya koyduğu, Türkiye Yüzyılı, vizyonu, ülkemizin potansiyelini ortaya çıkarma yolunda en önemli motivasyonlarımızdan biri olacak. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında, yerli ve milli teknolojilerle büyüyen bir ülke ekonomisi, Anadolu irfanının gücüyle ve desteğiyle adeta şahlanacak” şeklinde konuştu.

Çalışmaya devam edeceğiz

Konuşmasına devam eden Filizfidanoğlu, “MÜSİAD bugünlere inançla, dava aşkıyla ve sabırla geldi. İnşallah geleceği de birlikte şekillendireceğiz. Bizler büyük bir sorumluluk ve hassasiyetle güçlü Türkiye idealimizi gerçekleştirme yolunda her zamanki heyecan ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. MÜSİAD, olarak Türkiye’nin ekonomik büyümesini desteklemeyi ve iş dünyasının sürdürülebilirlik, inovasyon ve iş birliği konularındaki potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor” ifadelerini kullandı.

Filizfidanoğlu, “Heyecan ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
MÜSİAD’ın 107. Genel İdare Kurulu Programı Karaman’da büyük bir katılımla gerçekleşti.