Karasu

Muhtarlardan Çelebi’ye ziyaret

Muhtarlardan Çelebi’ye ziyaret

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve Tepetarla Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu, Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi’ye ziyarette bulundu. Ziyarette Müftü Çelebi, müftülüğe ait projeler ve kurslar hakkında mahalle muhtarlarını bilgilendirdi.

Projeler hakkında bilgi aldı

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve Tepetarla Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu, Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi’yi makamında ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, “Gerçekleştirdiğimiz ziyarette hoşsohbet ederek kurslar hakkında İlçe Müftümüz Mehmet Çelebi’den bilgi aldık. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Hoşsohbette bulundu

Gerçekleşen ziyaretten memnun kaldığını belirten Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi, “Karasu Muhtarlar Derneği Başkanımız İsmail Hakkı Topaloğlu’nu ve Tepetarla Mahalle Muhtarımız Hasan Tabiloğlu’nu makamımızda ağırladık. Muhtarlarımızla hoşsohbette bulunduk. Kendilerine projelerimiz ve Kur’an Kurslarımız hakkında bilgi verdik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.