Karasu

Muhtar Sağır’a anlamlı ziyaret

Muhtar Sağır’a anlamlı ziyaret

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Resuller Mahalle Muhtarı Yusuf Sağır’a ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Sarı’ya Belediye Başkanı İsmail Karakaş ve Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu eşlik etti.

Muhtarlarda katıldı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Resuller Mahalle Muhtarı Yusuf Sağır’a ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Sarı’ya Belediye Başkanı İsmail Karakaş ve Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu eşlik etti. Umreden döndükten sonra ziyarette bulunduklarını ifade eden Başkan Sarı, “Başkan Yardımcımız İsmail Karakaş, İlçe Başkanımız Recep Aksu ve kıymetli muhtarlarımızla birlikte umreden dönen Resüller Mahalle Muhtarımız Yusuf Sağır’ı ziyaret ettik” ifadelerini kullandı.

Teşekkür etti

Konuşmasına devam eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Rabbim mübarek beldelere giderek umre vazifesini ifa eden tüm kardeşlerimizin ve değerli muhtarımızın ziyaretini makbul eylesin. Gitmek isteyip de imkan bulamayanlara da hayırlısıyla tez zamanda gitmek nasip olsun” dedi. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden Muhtar Sağır, “Başkanlarımıza ve muhtarlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Muhtar Sağır, “Başkanlarımıza ve muhtarlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.