GündemKarasuKocaaliSakaryaSiyaset

MHP’den Aksu’ya ziyaret

MHP’den Aksu’ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, ziyaret için Aksu’nun yönetiminin onaylanmasını beklediklerini söyledi.

 

Uyum sürecek

Karasu’da Ak Parti ve MHP Teşkilatlarının Cumhur İttifakı’na bağlılığından kimsenin şüphe etmemesi gerektiğini söyleyen Recep Aksu, “Karasu’da bizim duruşumuz da Cumhur İttifakı’na bakışımız da bellidir. 2023 yılı içinde yapılacak seçimlerde İttifak Ruhuna uygun olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah izin ederse de alnımızın akı ile önümüzdeki süreci tamamlayacağız. Kimse gündelik konulardan nemalanmaya ve MHP ile Ak Parti’nin arasının Karasu’da bozuk olduğuna kendini inandırmaya kalkmasın” dedi.

Zorlu bir süreç var

Aksu’nun tam seçim süreci öncesinde göreve geldiğini hatırlatan MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara da, “Bu dönemde göreve gelmeniz bir avantaj olabilir. Yenilenmiş ve tazelenmiş bir yönetim sahada daha aktif olabilir” dedi. Kara, “Hiçbir seçim süreci kolay değildir. Ancak alanı boş bırakmayacağız. Her seçmene Cumhur İttifakı’nın ne demek olduğunu anlatacağız. Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanması için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Aksu ve Kara Cumhur İttifakı’nın seçimden zaferle çıkacağını söyledi.
Hayırlı olsun ziyareti sonrasında taraflar birlikte fotoğraf çektirdi.