Karasu

MHP teşkilatı bayramlaştı

MHP teşkilatı bayramlaştı

MHP Karasu İlçe Teşkilatı Kurban Bayramı’nın ikinci günü bayramlaşma programı düzenledi. Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Bu dava birlikteliği sizin sayenizde yaşanıyor. Rabbim sayımızı artırsın, nice bayramlarda bir araya gelmeyi nasip etsin” dedi.

Dava birlikteliği

Kurban Bayramı’nın ikinci günü MHP Karasu İlçe Teşkilatı bayramlaşma programı düzenledi. Parti binasında bir araya gelen parti mensupları birbiriyle bayramlaşarak geleneği bozmadı. Programda konuşma yapan MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Bu güzel günde yağmur da olsa, işleriniz de olsa, ailelerinizden feragat edip buraya gelerek bizimle bayramlaşma programına katıldığınız için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim. Tabi bu bizim kendi davamıza, birbirimize, birlikteliğimize verdiğimiz önemi ifade ediyor. Bu dava birlikteliği sizin sayenizde yaşanıyor, buna katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun, rabbim sayımızı artırsın, nice bayramlarda bir araya gelmeyi nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Gelenek bozulmadı

Bu bayram da teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek geleneği bozmadıklarını ve bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Kara, “Birlikteliğimizin diğer siyasi partiler tarafından imrenilecek bir durum olduğunu belirtmek isterim. Teşkilatımızın davasına olan bağlılığı diğer siyasi partiler tarafından sürekli dile getirilen konulardan. Bir başka bahsetmek istediğim konu da şu ki, bir önceki bayram Cumhurbaşkanlığı seçim sürecini değerlendirmiştik ve birlikte hareket etmemiz gerektiğinden ve ortak stratejilerimizden bahsetmiştik. Bu da bizim yerel seçim öncesi yaşadığımız son bayram. İnşallah yerel seçim sonrası bu bayramlaşma programını gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Teşkilat mensupları parti binasında bayramlaştı.