Kuzey’e hibe desteği

Kuzey’e hibe desteği

Kuzey Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından hazırlanan Fındık esme, fındık kıyma, otomatik paketleme, lazer seçme ve vakum hattı ile ilgili proje Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından teşvike layık görüldü.

 

Uğur duyurdu

2013 yılında kurulan Kuzey Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ndan hibe desteği almaya hak kazandı. Kooperatif tarafından hazırlanan fındık ezme, kıyma, otomatik paketleme, lazer seçme ve vakum hattı ile ilgili proje bu dönemin teşvik alan projeleri arasında yer aldı. Haberi Kooperatif Başkanı Özgür Uğur sosyal medya sayfasından duyurdu.

Hayırlı olsun

Uğur sosyal medya paylaşımında, “İmkansızlıklar ile yola çıktığımız 2013 yılından bu yana, olmazların etrafımızda olumsuzluk saçtığı, yapılamaz edilmezin önümüzde set olduğu zamanlarda, küçük menfaatler için yol ayrımları yaşadığımız insanlara rağmen kurulduğumuz günden bu yana bizi hiç yalnız bırakmayan, gönül ve emek birlikteliği yaptığımız, gücünü, şefkatini, iyi niyetini bizden esirgemeyen, her daim yanımızda olan, sırtımızı yasladığımız, bize güvenen bizimle geleceğe yürüyen, aslında birbirimize olan bağlılığımızın sadece para olmadığını, bizim bir aile olduğumuzu bize hissettiren arkadaşlarımıza, dostlarımıza, akrabalarımıza, komşularımıza, üreticilerimize hayırlı olsun. Daha iyilerini hep beraber başarmak dileği ile iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

2013 yılında kurulan Kuzey Tarımsal Kalkınma Kooperatifi hibe desteği almaya hak kazandı.