Karasu

Kurudere’de her hafta bir etkinlik

Kurudere’de her hafta bir etkinlik

12-18 Aralık Yerli Malı Haftası Kurudere İlkokulu’nda kutlandı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Okul Müdürü Bayram Turhan, “Okulumuz olarak birçok etkinliği öğrencilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Mutluluğunu yaşıyoruz

Kurudere İlkokulu tarafından 12-18 Aralık Yerli Malı Haftası kutlandı. Kurudere İlkokulu Öğrencileri ile bu tarz etkinlikleri buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Kurudere İlkokulu Müdürü Bayram Turhan, “En ufak geleneği bile öğrencilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile birlikte okulumuzda bu tarz programlar düzenlemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yerli üretim desteklenmeli

Konuşmasına devam eden Müdür Turhan, “12-18 Aralık Yerli Malı Haftasını Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile birlikte kutladık. Miniklerimizin eğlenceli dakikalar geçirdiği programımızda yüzde yüz yerli ürünlerden oluşan standımızı ilk günden örnek olsun diye kurduk. Ülkemizdeki herkesin yerli ürünlere yönelmesi ve yerli üretimi desteklemesini önemli buluyorum. Yeli Malı Haftamız kutlu olsun” şeklinde konuştu.