KarasuSağlık

Kurtulamayabilirdim

 

MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve Karasu-Kocaali İmparator FM Genel Yayın Yönetmeni İlker Elik, 10 gün önce koronavirüs hastalığına yakalanan Gölköprü Mahalle Muhtarı Ali Haldız’ı ziyaret etti. Sevenlerine güzel haberi veren Haldız uyarıda bulunarak “Kurtulamaya bilirdim” dedi.

 

Sağlık durumu iyi

Günlerdir koronavirüsle mücadele veren ve 10 günlük kritik dönemi tamamlayarak sağlığına kavuşan Karasu Gölköprü Mahalle Muhtarı Ali Haldız’ı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve Karasu-Kocaali İmparator FM Genel Yayın Yönetmeni İlker Elik, Haldız’ın sağlık haberini duyurdu. Yaklaşık iki metrelik sosyal mesafede gerçekleşen ziyarette sevenlerine selam yollayan Haldız, sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirtti. Karantina sürecini tamamladıktan sonra görevinin başına döneceğini belirten Haldız, “Hepimiz çok dikkatli olmalıyız. Ben sağlıklı bir şekilde bu hastalıktan kurtuldum fakat milyonlarca kurtulamayan kişi var. Lütfen sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyalım” ifadelerini kullandı.

Sabırlı olmalıyız

Haldız’a geçmiş olsun dilekleri ileten Kara, “Koronavirüs vaka sayısı ilçemizde her geçen gün artıyor. Değerli Karasu halkımızı biraz daha dikkatli olmaya, sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına harfiyen uymaya davet ediyorum. Bu virüsün şakası yok. Kesinlikle genç yaşlı dinlemiyor” dedi. Elik ise, “Gerek duyulmadığı takdirde evden çıkmamalıyız ve kesinlikle kalabalık ortamlarda bulunmamalıyız. Koronavirüs salgınına yakalanan değerli Gölköprü Mahalle Muhtarı Ali Haldız’a ve bu hastalıkla mücadele veren mahalle muhtarlarımız başta olmak üzere tüm hastalarımıza geçmiş oldun dileklerimi iletiyorum. İnanıyorum ki biraz daha sabırlı olur ve dikkatli olursak kısa süre sonra eski günlerimize kavuşacağız” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir