Siyaset

Kulaç sahayı geziyor

Kulaç sahayı geziyor Ak Parti

Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Abdülhamit Kulaç, hafta sonu Kirazlı, Görele ve Koğukpelit’e gitti. Burada vatandaşlarla sohbet eden Kulaç, Kocaali’nin yeni dönemde marka projelerle anılacağını söyledi.

Mahalle gezileri

Ak Parti’de temayülün geride kalmasının ardından saha çalışmalarına ağırlık veren Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Abdülhamit Kulaç hafta sonu kırsal mahalleleri gezdi. Pazar günü Kirazlı, Görele ve Koğukpelit mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Kulaç gördüğü ilgiden memnun kaldı. Kocaali’nin yeni dönemde vizyon projelerle anılması için gayret edeceklerini söyleyen Kulaç, temayül ve anketlerde destek gördüğüne inandığını da sözlerine ekledi.

İstişare ediyoruz

Seçmenlerle sadece seçim dönemlerinde değil her fırsatta bir araya geldiklerini dile getiren Aday Adayı Kulaç, “Biz Kocaali’nin sorunlarını yaşayarak bilen yapıdayız. Eksikleri de ihtiyaçları da yakından biliyoruz. Sorunların beklentiler doğrultusunda, ortak akıl içe çözülmesi için istişareye önem veriyoruz. Aday adaylık sürecimizde de vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alacağız. Projelerimizi de bu öneriler doğrultusunda şekillendireceğiz” dedi.

Destek görüyoruz

Mahalle gezilerinde seçmenlerden gördükleri ilgiden de son derece memnun kaldıklarını dile getiren Aday Adayı Abdülhamit Kulaç, “İlçemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda seçmenlerimizden gördüğümüz destek bizim heyecanımızı daha da artırdı. Allah izin eder ve genel merkezimiz de takdir ederse önümüzdeki dönem seçmenlerimizin karşısına aday olarak ve akabinde de Belediye Başkanı olarak ilçemize hizmet etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.