Siyaset

Küçük Kocaali’de moral buldu

Küçük Kocaali’de moral buldu

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Recep Ali Küçük, seçim çalışmaları kapsamında Kocaali’ye gitti. Burada Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar ve partililerle bir araya gelen Küçük, seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Burası evimiz gibi

14 Mayıs’ta yapılması planlanan genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı olan Recep Ali Küçük seçim çalışmalarına devam ediyor. Hafta sonu Kocaali İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Küçük, burada gördüğü ilgiden memnun kaldı. Kocaali ile Karasu’daki pek çok kişinin akrabalık derecesinde bağı olduğunu da sözlerine ekleyen Küçük, “Burası bizim kendi ilçemiz, kendi evimiz gibi. O nedenle burada kendimizi biraz daha rahat hissediyoruz” dedi.

Son derece önemli bir seçim

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimin sadece Milliyetçi Hareket Partisi veya Cumhur İttifakı için değil ülkenin gidişatı açısından da büyük bir öneme sahip olduğunu söyleyen Küçük, “Önümüzdeki seçim her açıdan değerlendirilmesi, öncesinde kurulan ilişkilerin seçim sonrasına yansımaları hesap edilmesi gereken bir seçim olacak. Karşımızdaki ittifakın kazanma yolunda her şeyi mubah görmesi, ülkenin geleceğini tehlikeye atacak söylemlerde bulunması dikkatlerden kaçmamalı” diye konuştu.

Var oluş seçimi

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin olumlu sonuçlarının tam manası ile alınması ve sonucunda istikrar ortamının devam etmesi açısından 14 Mayıs’ın büyük önem taşıdığını söyleyen Küçük, “Biz önümüzdeki seçimlere bir var oluş seçimi gözü ile bakıyoruz. Bunun için, elimiz erdiğince, dilimiz döndüğünce herkese ulaşıp, Cumhur İttifakı’nın önemini anlatmak zorundayız. Herkes bu süreçte var gücü ile sahada olmak zorundadır. Her Ülkücü de bu bilinçle hareket etmelidir” ifadelerini kullandı.

Desteğimiz tam

Küçük’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar da, “Milliyetçi Ülkücü olduğuna bizzat şahitlik ettiğimiz, davasından ve çizgisinden hiç şaşmamış olan Recep Hocamızın aday adaylığı bizi ziyadesi ile mutlu etmiştir. Kendisine çıkmış olduğu bu kutlu yolda muvaffakiyetler dilerim. Biz de teşkilatlar olarak, kapı kapı gezip, Cumhur İttifakı’nın herkese ulaşması adına elimizden geleni yapacağız.  Cumhur İttifakı’nın bu ülkenin kurtuluşu ve umudu olduğunu herkese anlatacağız” dedi.

 

Recep Ali Küçük, “Burada kendimizi evimizde gibi hissediyoruz” dedi

 

Teşkilat mensupları program sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi