EkonomiGündemKarasuKocaaliSiyaset

Kucaklayıcı bir liste yaptık

Kucaklayıcı bir liste yaptık

Hasan Yavuzyiğit’in sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılmasının ardından teşkilatı yeniden kurmakla görevlendirilen Recep Aksu, listesini tamamlayarak Ak Parti Genel Merkezi’ne yolladı. Aksu, kucaklayıcı bir yönetim oluşturduklarını söyledi.

 

Eskiler devam ediyor

Hasan Yavuzyiğit başkanlığındaki yönetimden devam etmek isteyenlerle istişarede bulunduklarını ve bu isimleri yeni dönemde de listeye dahil etmeye gayret gösterdiklerini söyleyen Yeni Başkan Recep Aksu, “Geçen dönem görev yapan ve önümüzdeki dönem de yönetimde yer almak isteyen arkadaşlarımızın büyük bir kısmı ile yola devam edeceğiz. Bunun yanı sıra yeni ve istekli arkadaşlarımızı da yönetim listemize dahil ettik” dedi.

Sahada olacağız

Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nın güçlü bir yapısı olduğunu söyleyen Başkan Aksu, “Ak Parti camiası çok büyük bir yapıya sahip. Buradaki her birey bir dava şuuruna sahip” dedi. Yönetimin oluşmasının ardından çok daha aktif bir şekilde sahada yer alacaklarını söyleyen Başkan Aksu, “Ne denli önemli bir dönemde yönetime geldiğimizin farkındayız. Yönetim onaylandıktan hemen sonra var gücümüzle, ilk günkü aşkla sahadaki yerimizi alacağız” ifadelerini kullandı.

Recep Aksu listesini tamamladı.