Koçtaş ikinci şubeyi açtı

 

Türkiye’nin yapı-market sektöründeki öncü markaları arasında yer alan Koçtaş Karasu’daki ikinci mağazasını açtı. Köseoğlu BP’de Carrefour’un yanında hizmete giren Koçtaş’ın yeni mağazası Sakarya’daki 11. Mağaza olma özelliği de taşıyor.

 

KARASU’DA İKİNCİ

Karasu’da Perşembe günü düzenlenen açılışla hizmete giren Koçtaş, ilçedeki 2. Şube mağaza olma özelliği taşıyor. Çok az ilçede ikinci şube açan Koçtaş’ın bu tercihinde Karasu’nun hızla büyümesinin etkili olduğu öğrenildi. Karasu’da açılan mağaza, Sakarya’da 11, ülkedeki 364. mağaza olma özelliği taşıyor. Etkin verimlilik, güven ve insanlara saygı misyonu çerçevesinde hizmet verdiklerini söyleyen Mağaza Müdürü Hilmi Altunkaya, “Müşteri için iyi ve doğru alana yönelmek, sadelik ve samimiyet içinde hizmet vermek için gayret edeceğiz” dedi.

 

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜĞÜ

Alanında Türkiye’nin lider firması olduklarını da dile getiren Müdür Altunkaya, “Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak, ev geliştirme perakendeciliği pazarını geliştirmek hedefine ulaşmak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

HERKESİ BEKLİYORUZ

Karasu’daki ikinci şubelerinde 500 metrekare satış alanı ve 500 metrekare showroom üzerinde hizmet vereceklerini söyleyen Müdür Altunkaya, “Mağazamızda 5 bin kalem ürün satışa sunulmaktadır. Mobilya, aydınlatma, banyo, bahçe, boya ve elektrik teknik ürünlerimizle müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Tüm müşterilerimizi Koçtaş kalitesini ve ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.