Kocaali

Kocaalili gençler tek vücut

Kocaali’de başlatılan mahalleler arası gençlik buluşmaları, farklı yaş gurupolarından gençleri bir araya getiriyor.

Kocaali’li gençler tek vücut

Kocaali’de başlatılan mahalleler arası gençler buluşmaları devam ediyor. Sosyal proje kapsamında farklı mahallelerin gençlik gurupları bir araya gelerek tanışıyor kaynaşıyor. Programlara siyasiler de yoğun katılım sağlıyor.

Siyasiler de katılıyor

Kocaali’de geçtiğimiz ay yeni mahalle gençliği tarafından başlatılan mahalleler arası gençlik buluşmaları devam ediyor. Proje kapsamında mahalle gençliği sabah namazında buluşup ardından düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bişr araya geliyor. Projhe kapsamında önce Yeni Mahalle Gençliği Alandere Gençliğinin davetine katıldı. Ardından Yeni Mahalle gençliğinin daveti üzerine Alandere Mahallesi gençliği Yeni Mahalleye misafir oldu. Programlara maahalleninileri gelenleri, mahalle muhtarlarının yanı sıra siyasiler de katılım sağladı. Belediye Başkanı Ahmet Acar, Ak Partili belediye başkan aday adayları, İyi Parti Belediye Başkan Adayı Kemal Din gibi isimlerinyanı sıra siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katılım sağladı.

Birliğimiz daim olsun

Mahalle gençliği tarafından organize edilen programların, mahalleler arası tanışma ve kaynaşma bağlamında önemli olduğunu belirten Yeni Mahalle Muhtarı Cemal Geçici emeği geçenlere teşekkür etti. Toplum içinde huzurun karşılıklı anlaşma, sevgi, saygı ve hgoşgörü temellerine dayandığını belirten Muhtar Cemal Geçici “Mahalle gençliğimizin organize ettiği mahalleler arası kaynaşma programında ilçemizin en güzel gençliğine sahip olan Alandere gençliği ile sabah namazında kaynaşma programına misafir olduk. Bu güzel organizasyonda emeği geçen Alandere gençliğine ve güzel bir katılım sağlayan Yeni Mahalle gençliğine canı gönülden teşekkür ediyorum. Gençlik var olsun, birliğimiz daim olsun inşallah” dedi.