Kocaali

Kocaali’de asfalt çalışması

 

Kocaali Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’nün yürüttüğü çalışmalar kapsamında ilçe genelindeki 9 mahallede 16 kilometrelik yol yapım ve sıcak asfalt serim işi tamamlandı.

 

DEVAM EDİYOR

Kocaali Belediye Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünce ilçe genelinde sıcak asfalt serim çalışmaları devam ediyor. Planlanan çalışmaları kapsamında bugüne kadar on altı (16) kilometre mahalle yolunda sıcak asfalt serim işlemi gerçekleştirildi. Ekiplerce, Ağalar, Yalı, Yayla, Koğukpelit, Küplük, Süngüt, Yanıksayvant, Kızılüzüm ve Yeni Mahalle’de yol yapım çalışmaları tamamlanırken, Karşı Mahalle’de başlatılan sıcak asfalt serim çalışmaları devam ediyor. İlçe merkezinde ve kırsalda altı mahallenin asfalt çalışmalarının tamamlandığı ifade eden Acar; “Planlanan çalışmalar doğrultusunda ilerliyoruz. Bugüne kadar altı mahallemizde yol yapım çalışmalarımızı tamamladık. Bir mahallemiz ise bugün itibari ile tamamlanıyor. Buradaki çalışmalarımızın arından Gümüşoluk ve Demiraçma mahallerini birbirine bağlayan 4 bin 300 metrelik güzergahta çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

EŞİT HİZMET

Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Vatandaşlarımızın konforu için elimizden gelen tüm çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmaları yaparken iş birliğine önem veriyoruz. Özellikle, Büyükşehir Belediyemizin desteğini yakinen hissediyoruz. Asfalt serim çalışmaları tamamlanan Kızılüzüm, Yanıksayvant bağlantı yolunda Büyükşehir’in ciddi desteği oldu. Büyükşehir Belediyemiz asfaltı verdi, ekiplerimizin serim işlemini gerçekleştirdi. Bu vesile ile on altı ilçenin eşit hizmet alması noktasında bizlere her zaman ağabeylik yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce başta olmak üzere emeği geçen tüm ekibine, çalışmalarda göstermiş oldukları hassasiyet ve sabırdan dolayı mahalle muhtarımıza ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.