Kocaali kayıpsız devam (3-1)

Kocaali kayıpsız devam (3-1)

Kendi sahasında Pazarköy Eğitimspor’u ağırlayan Kocaalispor sahadan 3-1 galip ayrıldı. 1 Amatör Küme C Grubu’nun 19. Haftasını da kayıpsız geçen mavi-beyazlılar şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmış oldu.

 

Güçlü rakip

Kocaali Sahası hafta sonu çekişmeli bir müsabakaya tanıklık etti. 1. Amatör Küme’nin iki iddialı ekibi Kocaalispor ile Pazarköy Eğitimspor karşı karşıya geldi. Dengeli başlayan müsabakanın 12. dakikasında Furkan kaleci ile karşı karşıya kaldı. Şık bir vuruş ile Kaleci Onur’u mağlup eden Furkan skoru 1-0’a getirdi. Pazarköy Eğitimspor bu golün şokunu üstünden atamadan bu kez sahneye Ali Şükrü çıktı. 19. dakikada Ali Şükrü’nün ayağından gelen golle mavi-beyazlılar soyunma odasına 2-0 üstün girdi.

İkinci yarı korkuttu

Müsabakanın ikinci yarısına hızlı bir giriş yapan Pazarköy Eğitimspor, dakika 46’da Salih’in attığı gol ile farkı 1’e indirdi. Bu golden sonra orta saha mücadelesi halinde geçen müsabaka’da iki ekipte rakip kalede pozisyon arasa da istediği fırsatları bulamadı. Farkı açmak için rakip kaleye yüklenen Kocaalispor, dakika 84’de Orhan Ekşi’nin şık kafa golü ile skoru 3-1’e getirdi. Müsabakada başka gol olmayınca Kocaalispor sahadan 3-1 galip ayrılarak grupta liderliğini sürdürdü. Ve puanını 36’ya yükseltti.

 

Saha: Kocaali Stadı

Hakemler: Muhammet Kantaroğlu *** Muhammet Emin Çelik *** Alperen Demir ***

Kocaalispor: Tolga***, Umut***, İlhan***, Abdülaziz***, Ensar***, Battal***, Orhan***, Ali Şükrü***,             Abdülmecit***, Burak***, Furkan***

Antrenör: Hasan Yılmaz Koç

Pazarköyeğitimspor: Onur*, Levent*, Metin*, Burhan*, Ozan*, Alperen*, Mustafa*, Muhammet*, Salih*, Okan*, Mehmet*

Antrenör: Ali Pekdemir

Goller: Dk.12 Furkan İlyas Atmaca, Dk.19 Ali Şükrü Çatalbaş, Dk.84 Orhan Ekşi (Kocaalispor), Dk.46 Salih ( Pazarköyeğitimspor)

Kocaalispor şampiyonluk yolunda haftayı kayıpsız geçti