Kırgınlık dargınlık yok

 

Saadet Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongre için hazırlıklara başladı. Konu ile ilgili açıklama yapan ilçe başkanı Mesut Kocabey, Yaşanabilir Kocaali konsepti ile girilen kongre sürecinde herkese görev düştüğünü söyledi. Kocabey ayrıca, geçmişte Saadet Partisi’nde görev alan vatandaşlara da çağrıda bulundu. Kongre sürecinde bir ve beraber olmaya davet etti.

 

YAŞANABİLİR KOCAALİ

Saadet Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi için hazırlıkların başladığını belirten İlçe Başkanı Mesut Kocabey, Kongrenin Yaşanabilir Kocaali konseptiyle gerçekleşeceğini söyledi. Teşkilatta geçmiş dönemlerde görev alan herkesi yeniden görev almaya davet eden Kocabey açıklamasında “Yaşanabilir Kocaali teması ile gerçekleştireceğimiz 7. Olağan İlçe Kongremizin hazırlık çalışmalarına bu hafta itibari ile başlamış bulunuyoruz. Öncelikle daha önce Milli Görüş çatısı altında görev almış vatandaşlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Kendilerini yeniden görev almaya ve kongre sürecimizde bir ve beraber olmaya davet ediyorum. Kırgınlık dargınlık yok, kapımız tim dava arkadaşlarımıza sonuna kadar açık” dedi.

KAPIMIZ AÇIK

Kongrede herkesin aday olabileceğini ve kendi adaylığının ise yönetim kurulu istişareleri neticesinde belirleneceğini belirten Kocabey “Teşkilatımız Milli Görüş temel ve esaslarına göre yapacağı istişareler neticesinde yeni yönetim ve adaylık konusundaki kararını şekillendirecektir. Şahsımın yeniden adaylığı ise yönetim kurulumuzun takdirindedir. Aynı zamanda devam etmekte olan Pandemi süreci bu gibi kararları ciddi anlamda etkilemektedir. Teşkilatımız kongre tarihi ve alınacak tedbirler konusunda titizlikle çalışmaktadır. Süreç netleştiğinde alınan kararları kamuoyu ile paylaşacağız. Bu vesile ile herkesi, kırgınlıkları dargınlıkları bir kenara bırakıp partimize ve Milli Görüş davasına davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.