Kibar Holding ödülü kaptı

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı Güvenliği Haftası etkinlikleri kapsamında Güçlü İletişim Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması düzenlendi. Yarışmaya katılan Kibar Holding ‘Hep beraber yaşam güvenliği’ projesiyle birincilik ödülünü kimseye kaptırmadı.

 

BİRİNCİLİK KİBAR’IN

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bu yıl 35’incisi düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası etkinlikleri kapsamında Güçlü İletişim Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması gerçekleştirildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in katılımıyla gerçekleşen ödül töreni, pandemi nedeniyle online platform üzerinde yapıldı. Yarışma kapsamında Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Kibar Holding, Bakanlık tarafından düzenlenen yarışmada birincilik ödülüne layık görüldü.

ÖNCÜ ROL ÜSTLENDİK

Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Yarım asra yaklaşan tarihimiz ve kurulduğumuz günden bu yana Kibar Grubu olarak tüm faaliyetlerimizin merkezinde önce sağlık, önce yaşam güvenliği yer aldı. İş sağlığı ve güvenliği konusunda sürekliliği sağlamak adına faaliyet gösterdiğimiz hemen her sektörde öncü rol üstlendik. Bu farkındalık ve bilinçle pek çok yenilikçi proje ve uygulamayı hayata geçirirken, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarını uyulması gereken bir zorunluluk değil, bir yaşam biçimi ve kurum kültürü olarak benimsenmesini sağlamaya odaklandık” dedi.

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Çalışan kadromuzda farkındalığı artırmak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamanın sürekli ve etkili iletişim ile mümkün olabileceğinin bilincindeyiz” diyen Haluk Kayabaşı, “İletişim bizim için birbirimizi anlamak ve doğru uygulama ve yöntemlerin doğru aktarımının sağlanmasıdır. Bunun için ‘Hep Birlikte Yaşam Güvenliği’ adını verdiğimiz projemizle ciddi bir adım atıyor, her zaman olduğu gibi Kibar Grubu olarak biz birlikte güçlüyüz diyoruz” ifadelerini kullandı.