Karasu

Kargenç final etkinliği

Kargenç final etkinliği

Erasmus Projesi kapsamında Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kargenç Çevre ve Spor Kulübü’nün birlikte yürüttüğü Oryantring ve Kamp projesinin final etkinliği gerçekleşti.

Dört ülkenin ortaklarıyla bir arada

Erasmus Projesi kapsamında Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kargenç Çevre ve Spor Kulübü’nün birlikte yürüttüğü Oryantring ve Kamp projesinin final etkinliği gerçekleşti. Yunanistan, Slovenya ve İtalya’dan gelen ortakların katıldığı etkinliğe Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ta katılım sağladı.

Maden Deresi’nde gerçekleşti

Etkinlikte misafir ekip, proje alanı olarak seçilen Maden Deresi’nde Oryantiring haritası çıkarıp bu haritalarda belli noktaların nasıl bulunacağı, bu bölgelerin nasıl keşfedileceği ile ilgili uygulamalı faaliyetler gerçekleştirdi. Belediye Başkanı İshak Sarı, toplamda dört ülkenin katılmış olduğu beş ortaklı bir Erasmus projesi olan bu etkinliğin Karasu’nun güzide mekanı olan Maden Deresi’nde uygulanmasından mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Sarı, etkinliğin Karasu’nun güzide mekanı olan Maden Deresi’nde uygulanmasından mutluluk duyduğunu dile getirdi.