Spor

Karasuspor’da özlem bitti

 

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz Karasuspor, sezon açılışı yaptı. Pandemi nedeniyle lige ara verilmesinin ardından aylar sonra ilk kez top başı yapan Karasuspor antrenmanlara başladı.

 

ANTRENMANLAR BAŞLADI

Pandemi nedeniyle liglere ara verilmişti. Bölgesel Amatör Lig’inde (BAL) mücadele edecek olan Karasuspor, aylar sonra ilk kez top başı yaparak antrenmanlara başladı. Karasuspor’da genç bir kadro kuruldu. Sarı – kırmızılı ekibin Takım Direktörlüğünde Serdar Ergelen ve teknik kadroda Akın Al ve Recep Eşkin yer aldı. Pazartesi günü ışıklandırması tamamlanan Karasu Şehir Stadı’nda 2021-2022 sezonunun ilk antrenmanı yapıldı. Taraftar grubu da meşaleleriyle futbolculara büyük destek verdi. Antrenmanı yağmura rağmen Karasuspor sevdalıları izledi.

HAKKINI VERECEKLER

Genç ve dinamik bir kadro kurulduğunu belirten Teknik Direktör Serdar Ergelen, “Karasu halkından, pırıl pırıl bu gençlerimize başta manevi destek verilmesini bekliyoruz. Karasu’nun bütünüyle sahiplenmesi gereken genç bir kadromuz var. Bu gençler hem futbolun hem de BAL’ın hakkını verecektir. Karasu’yu en iyi şekilde temsil ederek, bize verilen her desteğin hakkını sahada sonuna kadar vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kadromuz son derece istekli, arzulu ve yetenekli gençlerden oluşuyor. Her zaman dediğimiz gibi altyapısız futbol olmaz. Bugün bir futbolcu fabrikası konumuna gelen Karasuspor, altyapı avantajını sonuna kadar kullanacak” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir