Karasu

Karasu’da lezzetin yeni adresi

 

Karasu’da geçtiğimiz pazar günü hizmete giren Fasel Kafe Restoran her bütçeye hitap eden menülerinin yanı sıra günün her saati evlere sıcak servis yapılıyor. İşletme Ortağı Fatoş Kış gece gündüz fark etmeksizin evlere servis yaptıklarını söyledi. Çorba ve sulu yemek dahil her yemeği sıcak olarak servis ettiklerini söyleyen Kış, her bütçeye ve damak zevkine hitap eden menüler de hazırladıklarını söyledi.

 

HER BÜTÇEYE UYGUN

Pazar günü hizmete giren Karasu Fasel Kafe Restoran Ortağı Fatoş Kış, günün her saati açık kalan işyerlerine ve evlere servis yapan bir hizmet anlayışı içinde olacaklarını söyledi. Her bütçe ve damak tadına uygun ürünler hazırladıklarını söyleyen Kış, “9 yıllık aşçılık deneyimimize güvenerek bu işletmeyi açmaya karar verdik. Tabldot da dahil olmak üzere her türlü bütçeye ve damak tadına uygun yemekler günün her saati sıcak olarak tezgahımızda olacak” şeklinde konuştu.

 

ÜRÜNLERİMİZE GÜVENİYORUZ

FASEL isminin kurucu ortaklar “Fatma ve Selahattin” isimlerinin kısaltması olduğunu da sözlerine ekleyen Fatoş Kış, “Bizim tüm yemeklerimiz kendimize has. Tüm yemekler yapılırken baştan sona ben ilgileniyorum. Diğer aşçı arkadaşlarımız da işinin ehli ancak yine de ben her aşamada tencerelere müdahale ediyorum. Bunun yanında elbette kendi özel tatlımız da mevcut. Billuriye adını verdiğimiz tatlımız Karasuluların damak tadına uygun, hafif ve çok lezzetli” dedi.