Spor

Karasu’da gol sesi çıkmadı

Karasu’da gol sesi çıkmadı

14 Ekim’de başlaması planlanan Bölgesel Amatör Lig öncesinde son provalarını yapan Karasuspor, Karasu Şehir Stadı’nda Diliskelesi ekibi ile karşılaştı. Karasu’nun gücünü iyice hissettirdiği müsabaka golsüz tamamlandı.

Karasu baskındı

Karasu Şehir Stadı’nda Bölgesel Amatör Lig’de Kocaeli’ni temsil eden ekipler arasında yer alan Diliskelesi ekibi ile karşılaşan Karasuspor göz doldurdu. Karşılaşmanın ilk anından itibaren rakibi üstünde baskı kuran Serdar Ergelen’in öğrencileri lig maçını aratmayan bir performans sergiledi. Seyircilerin de yoğun ilgi gösterdiği müsabakanın ikinci yarısı yağmur altında oynandı. Maçın başından itibaren rakibi üzerinde baskı oluşturan sarı-kırmızılı ekip sahada ayak basılmadık yer bırakmadı.

Tüm oyuncular sahada

Karşılaşmanın ilk yarısında oyun düzenini deneyen Ergelen, ikinci yarıda da yedek kulübesindeki oyuncuları sahaya sürdü. Yedek kulübesindeki tüm oyuncuların forma şansı bulduğu müsabakada Karasuspor lige hazır olduğunu gösterdi. Kendi sahasında ağırladığı rakibine pozisyon şansı tanımayan ve Bölgesel Lig Temsilcisi’ne boş alan bırakmayan sarı-kırmızılı ekip taraftardan da tam not aldı. 90 dakikalık müsabakada gol sesi çıkmasa da oynana oyun futbol severleri tatmin etti.