Karasu

Karasu yaza hazır

Karasu yaza hazır

Karasu’da yaz sezonu hazırlıklarını tamamladıklarını ve vatandaşların nüfus artışına bağlı sorun yaşamaması için gerekli tedbirleri aldıklarını söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, özellikle sahil bölgesinde sürekli görev başında olacaklarını söyledi.

Sahil güzelleştirildi

Karasu sahilinde kıyı erozyonuna bağlı olarak yaşanan aşındırmanın etkilerini azaltmak için kıyıya kum takviyesinde bulunduklarını söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, vatandaşların kurallara uymasını ve görevlilere yardımcı olmasını istedi. Sahildeki işletmelerin de bütünselliği bozmamasına gayret gösterdiklerini söyleyen Ağun, bu anlamda zabıta denetimlerine ağırlık verdiklerini söyledi.

Kurumlarla işbirliği

Sahilde vatandaşların sorunsuz bir yaz geçirmesi için diğer kurumlarla da işbirliğinde olduklarını ve alınan tedbirlerin uygulanması noktasında uyum içinde çalışacaklarını söyleyen Başkan Yardımcısı Ağun, “Araç trafiğinin aksamaması için gerekli tedbirleri almaya devam edeceğiz. Süreç içinde olacak şikayetleri anında değerlendirecek sistemimiz ve ekibimiz mevcut. Vatandaşlarımızın sorun yaşamaması için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.