Karasu

Karasu ailecek sahnedeydi

Karasu ailecek sahnedeydi

Karasu Günay Kıran AVM hafta sonu çocukların oldu. Turgut Kıran anısına Öz&De Yapım tarafından çocuklar için düzenlenen programda 4 seansta 2 ayrı oyun Karasuluların beğenisine sunuldu.

Harika cumartesi

Günay Kıran AVM’de cumartesi görsel şölene sahne oldu. Karasulu Organizatör Naciye Demirer tarafından düzenlenen programda Öz&De Yapım oyuncuları çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Turgut Kıran anısına AVM’de düzenlenen organizasyonda 4 seansta Karasulu tiyatro severlere 2 oyun sergilendi. Ücretsiz olarak yapılan etkinliğe katılım da oldukça yüksek oldu. Oyun aralarında minikler ve ailelerinin katıldığı oyunlar da oynatıldı.

Ailece sahnede

Çocuklar ve aileleri oyun aralarında dans ve şarkı yarışmaları ile tatilin tadını çıkardı. Çocuklarla aileleri bir arada tutan şenlik dolu dizgin akşam saatlerine kadar sürdü. Çocuklara tiyatro sevgisi aşılamanın yanında anne-babalarla birlikte sahnede oynama olanakları da katılımcıların mutluğunu artırdı. Eşinin adına düzenlenen şenliğe çocukların arasında katılım sağlayan Günay Kıran da çocukların eğlencelerine tanıklık etti. Günay Kıran, ilerleyen günlerde bu tip organizasyonları tekrarlayacaklarını da dile getirdi.

 

 

Oyuncuları çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.
Çocuklar eğlenceye doyamadı.
Sahne çocuklara kaldı, aileler bunun mutluluğunu yaşadı.