Spor

Kafkaslar transferde tam gaz

Kafkaslar transferde tam gaz

Bu sezon şampiyonluğu kafaya koyan Karasu Aziziyespor, Süper Amatör’ün transferdeki en hızlı takımı olmaya devam ediyor. Sakarya’daki tüm takımları tarayan Kafkaslar, hem iç transferde hem de dış transferde adından söz ettiriyor.

6 yeni isim

Önceki hafta Kaptan İslam, Onur Yüksel, Tamer Erbaş ve Sezer Kuzu ile anlaşma imzalayan ve iki iç iki dış transfer gerçekleştiren Karasu Aziziyespor, geçtiğimiz haftayı da hızlı geçirdi. İç transferde Kaleci Yaşar Aral, Berat Özcan, Ahmetcan Demirbilek, Samet Yavuzyiğit ile anlaşan sarı-lacivertli ekip Kocadöngelspor’da geçtiğimiz sezon sağ bek oynayan Yaşar Aral ve yine aynı takımda forvet oynayan Batuhan Berke Elma ile anlaşma sağladı.

Görüşmelerimiz sürüyor

Karasu Aziziyespor’un geçen iki yılda yaşadığı son dakika talihsizliklerinin bu sene de yaşanmaması için gayret gösterdiklerini ifade eden Kulüp Başkanı Taylan Demirkol, “Süper Amatör Küme’de yönetimini en erken oluşturan ekiplerin başında geliyoruz. Yeni ve dinamik bir yönetim oluşturduk. Bunun akabinde de hemen takımımızı şekillendirmeye başladık. Hem iç transferde hem de dış transferde oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

O sene bu sene

Ekibimizin bu sene Bölgesel Amatör Lig’e çıkması için adımlarımızı dikkatli atıyoruz” diyen Başkan Demirkol, “Takımımız da taraftarımız da yönetimimiz de bu sene talihsizlik yaşanmasını istemiyor. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Önceki iki sezon BAL’ı son hafta müsabakalarında kaçırdık. Bu defa işimizi son haftaya bırakmadan halletmek istiyoruz. Beklenen sene bu sene” ifadelerini kullandı.