Karasu

İşini keyifle yapan yorulmaz

İşini keyifle yapan yorulmaz

Ev ve ofis dekorasyonu konusunda hizmet veren DS Dekorasyon İşletmecisi Serhan Dülger, duvar sanatlarının modern ustası. Oldukça ekonomik fiyatlarla kişiye özel tasarımlar gerçekleştiren Dülger mekanlara estetik katıyor.

Kişiye özel tasarımlar

Karasulu modern duvar sanatları ustası Serhan Dülger’in yaptığı işler kısa sürede kulaktan kulağa yayılıyor. İşyeri, ofis, kafe ve ev duvarlarında kişiye özel tasarımları sergileyen Dülger, “İşini keyifle yapan yorulmaz” diyor. Çalışmaya başlamadan önce müşteri beklentilerini tespit ettiklerini söyleyen Dülger, “Önce müşterinin beklentisini öğreniyoruz. Kimi modern tasarım istiyor kimi klasik renklerin kullanılmasını tercih ediyor. Müşteri beklentisine göre olabilecek en şık tasarımı kendilerine sunuyoruz. Bizim de önerilerimiz oluyor. Sonunda uygulamaya geçiyoruz” diyor.

Temizlik ve fiyat

“Duvarlarını dekore ettirmek isteyenlerin aklında iki soru var” diyen Dülger, “Bunlardan ilki elbette fiyat. Duvarın büyüklüğü ve şekli ile müşteri talepleri fiyatı etkileyen unsurlar. Biz keşif esnasında maliyeti de çıkarıyoruz. Bu şekilde müşteri ne ödeyeceğini biliyor. Akıllara gelen ikinci soru ise temizlik. Biz çalışmamızı tamamladığımızı yaparken mekan temizliğine azami özen gösteriyoruz. Etrafta bulunan eşyalara toz ya da boya değdirmiyoruz. İşimizi öngördüğümüz sürede teslim edip, mekandan ayrılıyoruz. Bu şekilde müşterimiz biz ayrıldıktan hemen sonra yeni dekore edilmiş ofisini kullanmaya devam ediyor” dedi.

Garanti veriyoruz

İşe başlamadan önce, uygulama esnasında ve sonrasında müşteri ile iletişimlerinin önem taşıdığını da sözlerine ekleyen Dülger, “Bizim önceliğimiz müşterilerimiz. En güzel reklam da yaptığımız işler. Biz işimizi özenle yapıyoruz, kaliteli malzeme kullanıyoruz. Bu işi her şeyden önce severek yapıyoruz. İşi bitirip duvarın son halini gördüğümüzde tüm yorgunluğumuz geçiyor. Müşterilerimiz de bizi birbirine tavsiye ediyor. Bu şekilde firmamız gün geçtikçe büyüyor. Yaptığımız işlerin tamamı ile gurur duyuyoruz. Uygulamalarımızı sosyal medya sayfamızdan yayınlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Dülger, “Çalışma esnasında oldukça titiz davranıyoruz” dedi
DS Dekorasyon tarafından gerçekleştirilen uygulamalar sosyal medya sayfalarında yer alıyor
Dülger kişiye özel taraşım ve uygulama yaptıklarını söyledi