Siyaset

İmanla yapılan ihanetle yıkılmaz

 

15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Bu millet Milli Mücadele döneminde neyse, Çanakkale’de neyse, 15 Temmuz’da da o olduğunu göstermiştir. İmanla yapılan ihanetle yıkılmaz” dedi.

 

SU UYUR DÜŞMAN UYUMAZ

15 Temmuz kalkışmasının ardından bunca yıl geçmesine rağmen fetö terör örgütünün uyuyan hücrelerinin halen kamufle olmayı başardığını ve milletin zayıf anını kolladığını söyleyen MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Hain kalkışmanın üstünden bunca yıl geçmesine rağmen hainler pusudaki yerini korumaktadır. Su uyur düşmen uyumaz ama bizim uyuduğumuzu sananlar da 15 Temmuz’da uğradıkları hayal kırıklığından daha beterini yaşamaya hazır olmalıdır” dedi.

FİTNEYE DÜŞMEYECEĞİZ

Türkiye’nin bütünlüğünün dış tehditlere boyun eğmeyecek kadar güçlü olduğunu ifade eden Başkan Kara, “Türk Milleti dış saldırılarla yıkılamayacak kadar güçlü bir yapıdadır. Onun için bizi yıkmak için bize ihtiyaçları var. Bizden gibi görünmeye muhtaçlar. Alnını secdeye koyan, başını bizim gibi kapatan, takıyye yapan dün de olmuştur, bugün de vardır, gelecekte de var olacaktır. Bize düşen oyuna düşmemek, fitneye kanmamak, doğrudan şaşmamaktır” şeklinde konuştu.

BU KAN O KANDIR

15 Temmuz kalkışmasının Türk Birliği’nin dünyaya gösterilmesi şeklinde okunması gerektiğini de sözlerine ekleyen Kara, “Tüm dünya, dizilerle uyuttuğunu düşündüğü, popüler kültür ve sosyal medya ile istediği şekli verdiğini zannettiği Türk Milleti’nin saatler içinde toplanıp, ülkesine ve demokrasiye sahip çıkmasına şaşırmıştır. Oysa bizce şaşıracak bir şey yoktur. Çanakkale’deki ruhun, Alparslan’daki yüreğin, Fatih’teki kanın vücut bulmuş hali Büyük Türk Milleti’dir. Ecdadımızın heybeti maruf-ı cihandır. Fıtrat değişir sanma, bu kan yine o kandır” dedi.