Spor

İlk hafta karşılaşmaları göz doldurdu

 

Ramazan Voleybol Turnuvası geçtiğimiz hafta start aldı. Spor Salonu’nda oynanan ilk hafta karşılaşmaları heyecanlı anlara sahne oldu.

 

NEFES KESEN MÜCADELE

Karasu Kaymakamlığı ile Karasu Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından yetişkinlere yönelik Ramazan Turnuvası geçtiğimiz hafta start aldı. Turnuvanın ilk maçı 11 Nisan Pazartesi günü Huzur Güvenspor ve Kuzeyin Toki’si arasında oynandı. Karşılaşmada Güven, rakibini 3-1 yendi. İkinci karşılaşma ise Karasu Belediyesi ve Sağlıkspor arasında oynandı. Sağlıkçılar, Belediye’ye acımayarak 3-1 karşılaşmadan galip geldi. Salı günü ise Kususıkılar ve Sofu Gücü karşılaştı. Karşılaşmayı 3-2 Kurusıkılar takımı kazandı. Hakan Fotoğrafçılık ve Aziziye Gençlik’inin nefes kesen mücadelesinde gülen taraf ise 2-3 skorla Aziziye oldu.

 

GALİBİYET İÇİN TER DÖKTÜLER

Çarşamba günü ise Kuzeyin Toki’si ile Kartaş Granit takımı günün ilk maçına çıktı. Kıran kırana geçen mücadele de kazanan 0-3 skorla Kartaş oldu. Huzur Güvenspor ve Karasu Belediyesi mücadelesinde ise Belediye’nin huzurunu Güvenspor kaçırarak maçı 3-0 aldı. Perşembe günü ise Kurusıkılar ile Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler takımı karşılaştı. Kurusıkılar rakibine 0-3 skorla yenildi. Sofular Gücü ve Aziziye Gençlik karşılaşmasında ise Aziziye rakibini 0-3 skorla yenerek ilk hafta çıktığı iki maçı da galibiyetle bitirmiş oldu. Haftanın son akşamında ise Huzur Güvenspor ile Sağlıkspor karşı karşıya geldi ve maç 3-1 Güven’in üstünlüğü sona erdi. Son karşılaşma ise Karasu Belediyesi ile Kartaş Granit arasında oynandı ve Kartaş rakibini 3-0 yendi.