Siyaset

İlk başvuru Özen’den

İlk başvuru Özen’den

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerin hazırlıkları başladı. Ak Parti’den resmi olarak ilk belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunu Kamil Özen yaptı. Ak Parti İlçe Teşkilatı’na gelerek ilk imzayı attı.

Start verildi

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinin aday adaylık süreci başladı. Bu süreçte Ak Parti’den resmi olarak ilk belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunu Kamil Özen yaptı. İlk aday adaylığını açıklayan isimde Kamil Özen olmuştu. Kalabalık bir ekip eşliğinde Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’na gelerek ilk imzayı atan Özen, başvurusunu Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu’ya teslim etti. Ardından açıklamada bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Recep Aksu, “9 Kasım itibariyle 31 Mart 2024 seçimleri için startı vermiş olduk” dedi.

17 Kasım’a kadar devam edecek

Kamil Özen’in ilk müracaatı yaptığını belirten Başkan Aksu, “9 Kasım’dan 17 Kasım’a kadar belediye başkanlığı aday adaylığı sürecimiz devam edecek. Hem teşkilatımıza hem memleketimize hayırlı olsun inşallah. İlk aday adaylığını açıklayan Kamil Özen ilk müracaatını da yapmış bulunmakta. Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gösterdiğiniz teveccühten dolayı da hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca Filistin’de vefat eden vatandaşlara da Allah’tan rahmet diledi.

İlk imzayı biz attık

Ak Parti İlçe Başkanı Recep Aksu’nun konuşmasının ardından söz alan Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özen, “Bu kutlu davada Ak Parti’de yoğrulmuş bir fert olarak bu görevde elimi taşın altına koymak için bu yola çıktım. Bu süreçte ilk aday adaylığı açıklamasını biz yapmıştık, şimdi de Ak Parti İlçe Teşkilatımıza gelerek Karasu Belediye Başkan Aday Adaylığına ilk resmi başvuruyu da biz yaptık. Başvurumuz Karasu’ya hayırlı olur inşallah” ifadelerini kullandı.

Aksu, “9 Kasım itibariyle 31 Mart 2024 seçimleri için startı vermiş olduk” dedi.
Aksu, “Hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
Özen, “İlk resmi başvuruyu biz yaptık” dedi.